Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Sukces młodego wokalisty z Łomży

Główne zdjęcie
Łukasz Lipski w gronie laureatów

13-letni Lukasz Lipski - wokalista Studia Piosenki PopArt działającego przy Miejskim Domu Kultury w Łomży został laureatem IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży w Małogoszczu "Nad WiernąRzeką". W swojej grupie wiekowej, przy bardzo silnej konkurencji, Łukasz okazał się najlepszy zajmując I miejsce.

Przewodniczący jury Jan Wojdak (lider zespołu Wawele) odczytujący werdykt...
Przewodniczący jury Jan Wojdak (lider zespołu Wawele) odczytujący werdykt...
Po ogłoszeniu werdyktu przewodniczący jury - Jan Wojdak - lider zespołu Wawele - wręczył Łukaszowi swoją osobistą nagrodę - nominacje do udziału w finale przyszłorocznego VIII Festiwalu Piosenek Jana Wojdaka, który odbędzie się w Krakowie i zaprosił Łukasza do nagrania płyty z festiwalowymi piosenkami.
Łukasz otrzymał również nagrodę specjalną ufundowaną przez  Radio Kielce - profesjonalną sesję nagraniową w radiowym studiu.

Festiwal w Małogoszczu co roku gromadzi czołówkę uzdolnionej wokalnie młodzieży z całego kraju. Laureatami poprzednich edycji zostawali m.in. finaliści telewizyjnego programu IDOL.
230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę