Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zima zaskoczyła

Główne zdjęcie
wypadek w Świdrach

Duże utrudnienia w ruchu na drogach spowodował pierwszy atak zimy. Do godziny 13.00 w województwie podlaskim policja odnotowała kilka wypadków drogowych i dziesiątki kolizji. Najtragiczniej zakończył się wypadek na trasie Brańsk-Łapy gdzie w zderzeniu fiata cinquecento ze starem zginęło trzech mężczyzn. Trudności w poruszaniu się były także na drodze nr 61. Między Łomżą a Grajewem w miejscowości Świdry do rowu wpadła laweta i bus. Ranny został kierowca i pasażer busa.

wypadek w Świdrach
wypadek w Świdrach
wypadek w Świdrach
wypadek w Świdrach

Zima tradycyjnie zaskoczyła drogowców... Rano warunki jazdy w regionie były bardzo złe. Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność oraz o ograniczenie podróży.

Na niedziele synoptycy zapowiadają dalsze opady śniegu i przez cały dzień ujemne temperatury. W nocy z niedzieli na poniedziałek mróz może wynieść nawet minus 10 st. Celsjusza. Ocieplenie ma przyjść w poniedziałek

 Zobacz: Ruch na podlaskich drogach jest sparaliżowany .
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę