Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dwa śledztwa w Łomży i Kolnie.

Prokuratura rejonowa w Łomży prowadzi dwa postępowania związane z samobójczą śmiercią pracownika jedego z łomzyńskich banków. Kierownictwo tej placówki poinformowało organy śledcze o wykryciu niedoboru co najmniej 120 tys. zł. Naruszony pakiet z pieniędzmi pomniejszonymi o tę sumę odnaleziono w biurku tragicznie zmarłego pracownika już po jego śmierci. W tym samym czasie żona pracownika złożyła doniesienie na dwie jego koleżanki z pracy, które wg. niej winne są niedoborowi i psychicznie znęcały się nad jej mężem, co w efekcie doprowadziło do jego samobójczej śmierci.

Wcześniej prokurator rejonowy w Kolnie, który prowadził dochodzenie w sprawie samobójstwa stwierdził, że jego powodem były "problemy w miejscu pracy zmarłego".
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę