Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Punk, pióra i KSU

Kilkudziesięciu „młodych” ludzi bawiło się na koncercie punk-rockowej grupy KSU, który odbył się w ramach Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej organizowanej przez MDK-DŚT. Dla tych, którzy zetknęli się z taką muzyką KSU przedstawiać nie trzeba, dla innych może to być tylko łomot. Ważne, że w ramach jesienego cyklu mamy do czynienia z różnymi gatunkami i stylami muzycznymi.

KSU to jeden z pierwszych polskich zespołów punk-rockowych i niewątpliwie najstarszy działający bez przerwy od 1978 r. Grupa powstała w Ustrzykach Dolnych, a swoją nazwę zawdzięcza rejestracjom samochodów, które w bieszczadach zaczynały się literami KSU. Mimo, że skład zespołu ulegał zmianom muzyka buntu pozostała.
Na łomżyńskim koncercie młodzi ci kilkinastoletni piórami zamiatali parkiet, skakali, młodzi 30, 40-letni niekoniecznie z piórami słuchali przytupując, głowy rytmicznie pulsowały, oj przypominały się stare czasy.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pt, 27 października 2006 10:10
Data ostatniej edycji: pt, 27 października 2006 10:52:59

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę