Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 grudnia 2021 napisz DONOS@

Stypendia dla zdolnych

Główne zdjęcie
Ksenia Prokopienko ze stypendium w ręku

Kilkudziesięciu uczniów łomżyńskich szkół odebrało Stypendia Prezydenta Miasta za rok szkolny 2005-2006. Aby je uzyskać trzeba było wykazać się albo doskonałymi osiągnięciami naukowymi, albo rewelacyjnymi wynikami sportowymi. Teraz w nagrodę przez 10 miesięcy z kasy miasta będą dostawali od 80 do nawet 180 złotych miesięcznie.

nagrodzeni ze szkół podstawowych
nagrodzeni ze szkół podstawowych
Dawid Piotr Wysakowicz otrzymuje nagrodę od prezydenta Jerzego Brzezińskiego
Dawid Piotr Wysakowicz otrzymuje nagrodę od prezydenta Jerzego Brzezińskiego
nagrodzeni z gimnazjów
nagrodzeni z gimnazjów
nagrodzeni ze szkół średnich
nagrodzeni ze szkół średnich
od lewej: Marta Przeździecka, Monika Narolewska, Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński
od lewej: Marta Przeździecka, Monika Narolewska, Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński
nagrodzeni sportowcy
nagrodzeni sportowcy
Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński
Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński

Uroczystość wręczenia prezydenckich stypendiów odbyła się w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Podczas spotkania prezydent Jerzy Brzeziński wręczył 31 stypendiów naukowych i 14 sportowych. Podkreślał, że to właśnie ci zdolni i pracowici uczniowie rozsławiają imię Łomży daleko poza granicami miasta, a czasami i poza granicami Polski.

Lista osób wyróżnionych za wyniki w nauce:

Szkoła podstawowa Nr 4

  1. Dorota Andrzejewska


Szkoła Podstawowa Nr 5

  1. Sylwia Łepkowska


Szkoła Podstawowa Nr 9

  1. Mikołaj Kamiński
  2. Łukasz Łuniewski
  3. Bruno Sarnowski
  4. Paulina Sokół


Szkoła Podstawowa Nr 10

  1. Anna Kotlińska
  2. Olga Urbanowska


Publiczne Gimnazjum Nr 1

  1. Krzysztof Kazimierski
  2. Małgorzata Myślińska
  3. Monika Paniczko


Publiczne Gimnazjum Nr 2

  1. Monika Adamiak
  2. Jakub Siennicki


Publiczne Gimnazjum Nr 6

  1. Michał Gawkowski
  2. Zuzanna Kaczyńska
  3. Dariusz Leśniewski
  4. Kamil Szabłowski
  5. Paweł Wojtaszek
  6. Dawid Piotr Wysakowicz
  7. Małgorzata Zielińska


Publiczne Gimnazjum Nr 8

  1. Krzysztof Wiesław Huszcza
  2. Aleksandra Pawelczyk
  3. Łukasz Truszkowski


I Liceum Ogólnokształcące

  1. Marcin Kotowski
  2. Michał Kotowski
  3. Tomasz Leszczewski
  4. Konrad Bartłomiej Poteraj
  5. Ksenia Prokopienko


II Liceum Ogólnokształcące

  1. Hubert Pompecki


Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7

  1. Jolanta Grzymała
  2. Jolanta Sosnowska


Lista osób wyróżnionych za wyniki sportowe

Publiczne Gimnazjum Nr 1

  1. Monika Narolewska – 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w tenisie stołowym w Ostródzie


I Liceum Ogólnokształcące

  1. Marta Przeździecka – pierwsza wicemistrzyni Polski w 58 Finale Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w szachach, nominacja do reprezentacji Polski na 37 Olimpiadę Szachową Turyn 2006


II Liceum Ogólnokształcące

  1. Paulina Korzeniecka – 1 miejsce w sztafecie 4 x 400 Zittau, 2 miejsce w biegu na 400 m Zittau,
  2. Hubert Wiśniewski – 2 miejsce w biegu 4 x 400 na XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w LA


Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5

  1. Paweł Olszewski -3 miejsce w sztafecie 4 x 400 w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych


Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6

  1. Marzena Banach – Halowa Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych w skoku w dal, Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych w skoku w dal, Mistrzyni Polski LZS w skoku w dal, członkini kadry narodowej w LA w kategorii juniorek
  2. Jakub Bruliński – 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400
  3. Daniel Chyliński – 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400
  4. Ewelina Konpka – 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400, 9 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal
  5. Magdalena Konopka – 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 100, 9 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski na 60 m, 4 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS na 100 m
  6. Anna Pruszkowska – najlepsza biegaczka na średnich dystansach Ziemi Łomżyńskiej i województwa podlaskiego, oraz najlepsza biegaczka w biegach z przeszkodami seniorek w historii województwa podlaskiego
  7. Magdalena Stankiewicz – 3 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 600 m, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych a biegu na 400 m, Mistrzyni Polski LZS w biegu na 400 m, Mistrzyni Polski LZS w biegu na 800 m, Mistrzyni Polski LZS w sztafecie 4 x 400, członkini kadry narodowej a LA w kategorii juniorek
  8. Arkadiusz Wojno – 1 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w biegu na 400 m, 1 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w sztafecie 4 x 400, 2 miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w biegu na 200 m, 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400, w biegu na 400m i w biegu na 600 m
  9. Rafał Zalewski – 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w sztafecie 4 x 400

 

cz
wt, 24 października 2006 14:49
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2006 15:23:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę