Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.gazeta.pl

ŁKS podejmuje Podbeskidzie

(...) Co tu gadać, to przeciwnik w naszym zasięgu - nie ma wątpliwości trener drużyny z Łomży Czesław Jakołcewicz. - Powinniśmy zdobyć punkty, wygrać lub zremisować. Nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Tylko który już raz tak mówię - dodaje zrezygnowany.


Kiedy w innych klubach starają się uzdrowić sytuację, w ŁKS-ie problemy jedynie się nawarstwiają. Po środowej porażce (w zaległym spotkaniu z pierwszej kolejki, trzeciej z rzędu) łomżanie stracili trzech kolejnych (z kontuzjami zmagają się: Mariusz Marczak, Piotr Petasz, Łukasz Adamski i Paweł Strózik) zawodników. Czwarte żółte kartki w Bytomiu ujrzeli: Krzysztof Janicki, Zbigniew Kowalski oraz Marcin Grabowski - wszyscy grający w obronie, przez co linia defensywna całkowicie się posypała.

Z podstawowych dotychczas graczy w tyłach mogą wystąpić chyba tylko Paweł Galiński i Jacek Dąbrowski, których powinien uzupełnić Łukasz Jasiński i (lub) Piotr Gawlik (obaj wystąpili w wyjściowym składzie zaledwie po trzy razy).

- Myślę nad zmianą ustawienia na 3-4-3 - mówi Jakołcewicz. - Z nikogo na siłę obrońców robić nie będę, bo to może źle się skończyć. A tak jesteśmy zmuszeni postawić na atak. No i musimy atakować, gorzej przecież być nie może.

Trener bardzo liczy, że zdolny do gry będzie lider ekipy Mariusz Marczak, który ma kłopoty z pachwiną. Jest jednak tak ważny dla ŁKS-u, iż jeśli tylko powie, że jest w stanie, zagra bez treningu. I może poprowadzi wreszcie swój zespół do pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach.

Mecz ŁKS Łomża - Podbeskidzie Bielsko-Biała dziś (sobota 21 października) o godzinie 15.00 w Grajewie

źródło: Gazeta Wyborcza

cz
so, 21 października 2006 08:11
Data ostatniej edycji: so, 21 października 2006 08:14:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę