wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

SUKCES NIEPEŁNOSPRAWNYCH PIOSENKARZY

W dniach 6-8.X.2006 r. w Łęcznej k/Lublina odbył się XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Teatru i Plastyki ŁĘCZNA 2006. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Marianowie reprezentował zespół wokalno-taneczny "ARKA" w składzie:Barbara Frąckiewicz, Iwona Kaczkowska, Anna Drągowska, Agnieszka Miller, Mariusz Kisielewski, Ewa Krystowczyk, Grzegorz Bieńczyk, Wojciech Mankiewicz, który zdobył wyróżnienie wykonując wiązankę melodii góralskich oraz przebój zespołu "Łzy". W kategorii "soliści" Ania Drągowska z Kisielnicy wyśpiewała wysokie - III miejsce znaną piosenką z repertuaru zespołu LOMBARD "Przeżyj to sam". Nadmienić należy, że konkurencja była silna, gdyż w konkursie brały udział zespoły oraz soliści z całego kraju i z zagranicy. Niepełnosprawnym artystom oraz prowadzącej zespół Pani Beacie Gieros serdecznie gratulujemy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ukraiński teatr nie miał sibie równych...
Foto:
Foto: Ostatnie przygotowania przed występem
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ania Drągowska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Msza Święta
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Dekoracja laureatów
Zbigniew Biernacki
cz, 19 października 2006 23:01
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2006 06:35:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę