piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Piknik chorych na cukrzycę w Balikach

W sobotę, 4 lipca w Ośrodku Caritas w Balikach spotkali się chorzy na cukrzycę, ich rodziny oraz zaproszeni goście. Piknik rozpoczął się Mszą Świętą, którą odprawił Ks. Jan Wiesław Modzelewski – proboszcz parafii pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Małym Płocku.

  Spotkanie miało charakter integracyjno-edukacyjny. Celem imprezy była nie tylko dobra zabawa, ale i informacja o cukrzycy. Podczas trwania pikniku można było bezpłatnie wykonać badania poziomu cukru, cholesterolu i zmierzyć ciśnienie krwi. Organizatorzy zadbali również o stoisko informacyjne dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz problematyki związanej z cukrzycą. W programie pikniku przewidziano także część integracyjną i rekreacyjną. Były ćwiczenia relaksacyjne, śpiewanie i wspólna zabawa, do której przygrywał Pan Jan Suchodoła. Nie zabrakło też smacznego bigosu, kiełbasek i grochówki przygotowanych przez restaurację Panorama. 

Na zakończenie - Prezes Oddziału Rejonowego Pani Teresa Gołębiewska podziękowała wszystkim sponsorom oraz wolontariuszom za pomoc w zorganizowaniu pikniku.

Za: Echo-Łomża

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
pon, 06 lipca 2009 10:11
Data ostatniej edycji: pon, 06 lipca 2009 10:17:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę