Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

FESTYN W ŁOMŻYŃSKIEJ DWÓJCE

Pogoda ostatnio płata nam figle, ale w sobotni ranek 6 czerwca wreszcie wyjrzało słońce i wszyscy spragnienie rozrywki udali się na festyn zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Łomży. Głównym celem imprezy była promocja szkoły w środowisku lokalnym.

  Przedstawieniom kabaretowym, popisom wokalnym i recytatorskim dzieci towarzyszyły liczne konkurencje sportowe, pokazy ratownictwa medycznego, loteria fantowa. Zorganizowano też kącik taniej ksiązki, a regionalni sprzedawcy zachęcali do kupna wyrobów sztuki użytkowej i kulinarnej. Najmłodsi mieli okazję pobawić się na fikolandzie, poskakać na trampolinie, profesjonalnie pomalować twarz i postrzelać z łuku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy zespołów wokalnych z  MDK-DŚT w Łomży, Zespołu „Arka” z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie oraz grupy tanecznej z MDK-DŚT.   W organizację festynu włączyli się wszyscy nauczyciele szkoły oraz Rada Rodziców.   Impreza odbyła się z dużym rozmachem i została ciepło przyjęta przez dzieci, młodzież i dorosłych. Bogaty program możliwy był dzięki pomocy sponsorów: Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Firmie P. Poleszuka, Piekarni „Kraska”, sklepu „Smakosz” i rodziców klasy III B.

Źródło – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży

Fotografie - Z. Biernacki

Zbigniew Biernacki
nie, 07 czerwca 2009 21:04
Data ostatniej edycji: nie, 07 czerwca 2009 21:23:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę