Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

120 tysięcy złotych stracił w wyniku pożaru rolnik ze wsi Święck koło Wysokiego Mazowieckiego

Późnym wieczorem zapaliła się stodoła, w której rolnik przechowywał były zbiory. Strażacy ukończyli akcję gaszenia o 4.30. Jak zawsze w takiej sytuacji, utrudnieniem było to, że tlącą się słomę trzeba było wywieźć w inne miejsce np. na pole,by ponownie się nie zapaliła. W wyniku pożaru spaliła się murowana stodoła, ciągnik, zbiory i nawozy sztuczne.

Strażakom udało się uratować stojące obok budynki: oborę i stodołę, oraz słomę w belach. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pojawienia się ognia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę