Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmierć w suwlaskiej bibliotece

W toalecie biblioteki publicznej w Suwałkach strażnicy miejscy znaleśli ciało 22-letnia dziewczyny. Okazało się ze to mieszkanka Gołdapi. Obok ciała leżala strzykawka z cieczą.

Po 14:00 dziewczyna pojawiła się w bibliotece i poprosiła pracownicę wypożyczalni klucz od toalety. Pół godziny później o to samo poprosiła sprzątaczka. Wtedy bibliotekarka przypomniała sobie, że dziewczyna nie zwróciła klucza. Sprzątaczka weszła do toalety i zauważyła, że jedna z kabin jest zamknięta, kilkakrotnie pukała do drzwi, jednak nikt jej nie odpowiedział. Wezwani na miejsce strażnicy miejscy znaleźli dziewczynę na podłodze. Natychmiast wezwali pogotowie. Niestety lekarzom nie udało się przywrócić dziewczynie akcji serca. Sprawą zajmuje się prokurator.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę