Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

XI Konfrontacje Teatralne Młodzieży Szkół Średnich

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży organizator XI Konfrontacji Teatralnych Młodzieży Szkół Średnich serdecznie zaprasza osoby zainteresowane teatrem do wzięcia udziału w przeglądzie teatralnym, który odbędzie się 14 grudnia br., w sali widowiskowej MDK-DŚT. Jurorzy dokonujący oceny spektakli uwzględniać będą pomysł inscenizacyjny, materiał literacki, interpretację tekstów, ogólny wyraz artystyczny. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który umieszczamy poniżej...

Warunki uczestnictwa:

1. Impreza ma charakter konkursu i mogą w niej uczestniczyć grupy teatralne działające w szkołach średnich, wyższych, placówkach kultury Łomży i byłego województwa łomżyńskiego.
2. Warunkiem udziału w Konfrontacjach jest przygotowanie programu na czas nie dłuższy niż 40 minut i nie krótszy niż 20 minut.
3. Uczestnicy przygotowują spektakl w oparciu o dowolny materiał literacki.
4. Organizatorzy dopuszczają dowolność form prezentowanych spektakli, a więc mogą być zgłoszone teatry ruchu, pantomimy, teatry poezji, a nawet formy kabaretowe.
5. Spektakle biorące udział w Konfrontacjach oceniać będzie jury powołane przez organizatora. Najlepszy spektakl wyróżniony zostanie Nagrodą Prezydenta Miasta Łomży. Przewiduje się możliwość przyznania nagród dodatkowych i wyróżnień.
6. Impreza odbędzie się 14 grudnia 2006 roku w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych, ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży. Początek � godz.10.00.
7. Zgłoszeń do Konfrontacji należy dokonać (na załączonych kartach) w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia 2006  na adres ul. Wojska Polskiego 3, 18 � 400 Łomża, tel., fax.: 086 216 32 26, 086 216 45 53.

Sprawami organizacyjnymi Konfrontacji zajmuje się pani Barbara Chojnowska.

Organizator Konfrontacji Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych ma nadzieję na uaktywnienie środowiska uczniów i nauczycieli szkół średnich w Łomży. Liczy na to, że Konfrontacje stworzą możliwość twórczej realizacji pomysłów uzdolnionej młodzieży, zainteresowanej szczególnie literaturą i teatrem.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę