Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS w Grajewie, ale bez prezesa?

Główne zdjęcie
Stanisław Kaseja (fot. archiwum 4lomza.pl)

- Drukujemy bilety i będziemy je sprzedawać - mówi Stanisław Kaseja prezes ŁKS Łomża. Choć ostateczna decyzja o zgodzie na rozgrywanie drugoligowych spotkań ŁKS-u Łomża w roli gospodarza na stadionie w Grajewie zapadnie dopiero w środę działacze łomżyńskiego klubu są przekonani, że będzie ona pozytywna. Tymczasem po raz kolejny klub przygniatają problemy finansowe. Właśnie tym prezes Stanisław Kaseja tłumaczy złożenie wniosku o poddaniu się do dymisji.

Za ŁKS-em ciągnie się dług sięgający ćwierć miliona złotych. Najbardziej uciążliwe są zobowiązania wobec ZUS-u. Dziś wynoszą one ponad 80 tys zł!!!
Prezes Stanisław Kaseja tłumaczy, że liczył na nowych liczących się sponsorów, którzy mogli by w sposób znaczący poprawić kondycje finansową klubu. Niestety mimo nadziei nie doszło do popisania nowych umów sponsorskich.
- Sytuacja przedwyborcza też jest niekorzystna. Wszyscy obiecują i czekają – mówi Kaseja.
Tymczasem zobowiązania klubu rosną. Napięcie jest na tyle duże, że prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja mówi, że jeśli nie będzie wydarzenia przełomowego składa rezygnację.
- Jutro (we wtorek) zbiera się zarząd klubu, Jeśli nie znajdą się pieniądze rezygnuję – podkreśla Kaseja.
Prezes ŁKS-u stawia sprawę ostro mimo, że wydaje się, iż bardzo blisko rozwiązania jest inny palący problem klubu - „własne boisko”. Ostatnio PZPN zagroził, że jeśli łomżanie nie będą mieli gdzie grać wylecą z ligi.
I właśnie jak poinformował Kaseja podpisano umowę z Warmią Grajewo na rozgrywania na tamtejszym stadionie trzech najbliższych spotkań w których ŁKS będzie występował w roli gospodarza. Co prawda ostateczną decyzję o tym czy w Grajewie będzie można grać podejmie burmistrza tego miasta w środę, ale już polecono wydrukować bilety na te spotkania.
W Grajewie ŁKS chciałby rozegrać spotkania z Unią Janikowo 7 października, z Podbeskidziem Bielsko-Biała 21 października i z Polonia Warszawa 4 listopada.
Dodajmy, że ŁKS za wynajęcie stadionu na każdy z tych trzech spotkań zapłaci po 10 tys. zł.
cz
pon, 02 października 2006 18:21
Data ostatniej edycji: wt, 03 października 2006 06:02:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę