Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Zapowiedz meczu ŁKS Łomża - Supraślanka Supraśl

Juz w najbliższą sobotę, 22 maja o godz. 16:00 ŁKS rozegra kolejny tej wiosny mecz na własnym stadionie. Tym razem przeciwnikiem będzie Supraslanka Supraśl.

Ubiegłego roku ŁKS wygrał na wyjeździe z Supraślanlanką 2:5. Jak zawsze i tym razem liczymy na zwycięstwo. W poprzednim spotkaniu podopieczni Dariusza Bayera przegrali na własnym stadionie z Pogonią Łapy 1:4 i z dorobkiem 19 punktów zajmują 10 lokatę. Najlepszym zawodnikiem Supraślanki jest Tomar, mający na swoim koncie 6 bramek w tym sezonie.
Nasi zawodnicy nadal grają bardzo ambitnie i zajmują pierwszą lokatę w tabeli czwartoligowej. W 21 kolejce ełkaesiacy zremisowali na wyjeździe z Hetmanem Białystok 1:1, ale napewno łomżyniacy będą chcieli zrehabilitować się kibicom za tomto spotkanie. Tak więc wszystkich zapraszamy w najbliższą sobotę o 16:00 na stadion przy ul. Zjazd.

Źródło: www.lks.lomza.tk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę