Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Bezpieczne gospodarstwo

Krystyna i Andrzej Łagodowie ze wsi Czarkówka Mała prowadzą najbezpieczniejsze, w rejonie zambrowskiego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, gospodarstwo- uznała komisja KRUS. Małżeństwo to od 16 lat gospodaruje na 30 ha i nastawione jest na hodowlę bydła mlecznego. W sumie posiadają 90 sztuk bydła, z czego 40 to krowy dojne. Do bezpieczeństwa w ich gospodarstwie pracownicy Kasy mieli najmniej uwag, na szczeblu wojewódzkim rejon będą reprezentowały trzy, ale w sprawie dwóch pozostałych jeszcze nie zapadła ostateczna decyzja.

Najbezpieczniejsze gospodarstwo z Podlasia będzie naszym reprezentantem w finale krajowym, dla którego zwycięzcę czeka w nagrodę ciągnik.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę