Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Sacrum et Musica: Świat moich myśli

Główne zdjęcie
Jacek Szymański

Gromko oklaskiwani Jacek Szymański i zespołu ALLA BREVE wystąpili podczas kolejnego koncertu II Festiwalu Muzycznego Sacrum et Musica. Tym razem w salę koncertową zamienił się kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Łomży. Publiczność wypełniła kościół po same brzegi...

ALLA BREVE
ALLA BREVE
kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Łomży
kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Łomży
Na koncert pt. „Świat moich myśli” złożyły się utwory m.in. Haendela, Vivaldiego, Haydna, Mozarta i Chopina.
Festiwal organizuje dyrektor Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej Jan Miłosz Zarzycki, który podkreśla, że chciałby aby muzyka podczas tego festiwalu zaistniała w swej wspaniałości oraz różnorodności form i stylów, jako sztuka ściśle powiązana z sacrum, w szerokim, ekumenicznym znaczeniu tego słowa; sztuka łącząca człowieka z absolutem, niezależnie od tego w jakim czasie i pod jaką szerokością geograficzną powstaje.
Koncerty II Festiwalu Muzycznego Sacrum et Musica w łomżyńskich, ale także w piątnickim i śniadowskim kościołach odbywać się będą do 22 października.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę