Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Powalczyć z wiceliderem...

Piłkarze ŁKS-u Łomża wyjechali do Chorzowa gdzie na tamtejszym stadionie w sobotę wieczorem będą podejmowali zespół miejscowego Ruchu. To wicelider drugoligowej tabeli. Łomżanie jak dotychczas wywalczyli jedynie 3 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w rozgrywkach.

Faworytem spotkania jest oczywiście Ruch Chorzów. PO połowie jesiennej rundy rozgrywek zdołał zebrać już 20 punktów. W 9 rozegranych meczach piłkarze Chorzowa strzelili 16 bramek, a stracili 9. Tylko raz z murawy boiska schodzili jako pokonani, a 6 razy jako zwycięzcy, w efekcie czego dziś są wiceliderami drugoligowych rozgrywek z bardzo realnymi szansami na awans do ekstraklasy.   
Zupełnie odwrotnie jest w przypadku ŁKS-u Łomża. My okupujemy doły tabeli. Poniżej jest tylko Polonia Warszawa, ale przewagę nad „czarnymi koszulami” zawdzięczamy tylko i wyłącznie działaczom PZPN-u, którzy ukarali zespół z Warszawy nie tylko spadkiem do II ligi, ale także minus 6 punktami na starcie rozgrywek.    
W ośmiu rozegranych dotychczas meczach łomżanie strzelili tylko 5 goli tracąc aż 13 bramek. Trzy razy mecze kończyły się remisem, za które ŁKS zdobywał po 1 punkcie i aż pięciokrotnie piłkarze Biało-czerwonych z murawy schodzili pokonani.
Pociechą może być jedynie to, że w meczach z zespołami z czołówki tabeli - Zawiszą Bydgoszcz i Jagiellonią Białystok to ŁKS jako pierwszy strzelał gole, a gra którą prezentowali łomżanie, choć kończyła się porażką mogła i podobała się widzom.

Mecz ŁKS Łomża - Ruch Chorzów rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 19.00 na stadionie Ruchu w Chorzowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę