Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Zarząd ŁKS-u coraz mniejszy

Anna Heinrich dyrektor d.s. marketingu Browaru Łomża zrezygnowała z członkostwa w zarządzie Łomżyńskiego Klubu Sportowego. To już druga osoba która ustąpiła z tego grona. Wcześniej rezygnację złożył Tadeusz Wałkuski.


Przypomnijmy 10 lipca podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków ŁKS-u wybrano nowy – siedmioosobowy zarząd klubu. Anna Heinrich z Browaru Łomża była jedyną osobą która za poparciem wszystkich biorących udział w głosowaniu członków ŁKS-u przeszła ze „starych” do „nowych” władz klubu.  
Złożenie rezygnacji przez panią Heinrich potwierdził rzecznik prasowy klubu Marcin Trojanowski. Jak twierdzi w dostarczonym do klubu piśmie - rezygnacji nie ma uzasadnienia czym jest ona podyktowana.

Przypomnijmy Browar Łomża to od lat główny sponsor drugoligowej drużyny ŁKS-u.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę