Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Komunikat klubu ŁKS Łomża

Oferta współpracy ŁKS ŁOMŻA

Piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego zainaugurowali rozgrywki drugoligowe. W dwóch dotychczas rozegranych meczach zawodnicy naszego klubu zaprezentowali bardzo atrakcyjną grę zdobywając cenne punkty na stadionach Śląska Wrocław oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Nasza gra została doceniona przez znawców futbolu w całym kraju.. Zostaliśmy okrzyknięci „ czarnym koniem ‘’ rozgrywek.

W związku z bardzo dobrymi wynikami sportowymi Zarząd Klubu proponuje przedstawicielom firm spotkanie w celu zapoznania się z nową atrakcyjną ofertą współpracy. Szczegóły oferty zostaną przedstawione w środę 23 sierpnia b.r. o godzinie 17:00 w siedzibie Klubu przy ulicy Zjazd 18.

Zapraszamy


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę