Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Pomoc dla najuboższych uczniów w Łomży.

W Łomży około 90 kompletów podręczników trafi bezpłatnie do uczniów podstawówek wytypowanych przez dyrekcje szkół do programu "Wyprawka szkolna". Rodzice, których dzieci nie zostały zakwalifikowane to tej formy pomocy, mogą jej szukać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, który może przyznać zasiłek celowy na wyposażenie ucznia przed początkiem roku szkolnego lub w Stowarzyszeniu "Caritas". Od początku roku szkolnego rusza tam program "Skrzydła". Uczniowie, którzy spełnią warunki i zakwalifikują się do niego mogą liczyć na co najmniej pieciomiesięczną (obejmującą pierwsze półrocze roku szkolnego) pomoc obejmującą refundację wydatków szkolnych w wysokości 150- 160 zł. miesięcznie.

 Co prawda będzie ona udzielana dopiero od września, ale jak zapewniono nas w biurze "Caritas" można będzie rozliczyć w ten sposób także rachunki za zakupione wcześniej podręczniki i wyprawki szkolne. Wnioski o przystapienie do tego programu i jego regulamin można odebrać w biurze "Caritas" Diecezji Łomżyńskiej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę