Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Piłkarska ruletka

PZPN postanowił odwołać mecz ŁKS Łomża - Zagłębie Sosnowiec, zaplanowany na sobotę, 12.08.2006 r. Wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator tłumaczy to brakiem właściwego zapewnienia bezpieczeństwa na zawodach i na terenie Mławy. Do tego sprowadza się komunikat PZPN, który otrzymaliśmy faxem w piątek 11.08.2006 o godz. 18.30.

Wiceprezes PZPN napisał, że decyzja jest wynikiem analizy: dokumentów licencyjnych ŁKSu, raportu delegata PZPN z wizytacji obiektu w Łomży z dn. 09.08.2006, braku zgody prezydenta Mławy na organizację imprezy masowej oraz korespondencji pomiędzy klubami a PZPN.

W czwartek wieczorem informowaliśmy, że do meczu miało nie dojść,  a ŁKS oddawał wynik walkowerem (Zagłębie Sosnowiec nie godziło się na prośbę ŁKSu o przesunięciu spotkania z godz. 17 na 12 w Mławie). Około godz. 13.00 w piątek zmienia się obraz "gry", bo PZPN postanawia, że  mecz ma się odbyć o godz. 12.00 w sobotę w Mławie. Cóż, radość z pierwszego w tym sezonie spotkania nie trwała długo, gdyż ową decyzję zakwestionowało Zagłębie Sosnowiec. Zdaniem zarządu Zagłębia, PZPN ośmiesza się zmieniając w takim tempie i okolicznościach godzinę spotkania z 17.00 na 12.00. Po kilku godzinach znów piłka "w grze", tym razem mecz zostaje odwołany definitywnie. Na pociechę zostaje nam fakt, że nie straciliśmy punktów. Ale czy obroniliśmy cnotę ...?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę