Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jednak zagramy w Mławie.

PZPN zakceptował propozycję łomżyńskiego klubu i mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy ŁKS Browar Łomża a Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się w Mławie o godz. 12.00. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Ciekawi nas w jakim składzie i w jakiej formie jest Nasza drużyna. Wiele działo się w klubie i wokół klubu, aby nie miały one wpływu na zespół. Czy będziemy statystami czy nawiążemy walkę okaże się już w sobotę. Szkoda, że nie dopuszczono publiczności. 

 Wszystkich zapraszamy na BEZPOŚREDNIĄ TRANSMISJĘ meczu w Radiu Białystok o 12:00. Radio Białystok gra w Łomży na 87,9 FM.

 

Zagłębie Sosnowiec odwołało się od decyzji PZPN, nakazującej rozegranie meczu. O finale tej dość kuriozalnej sytuacji napewno poinformujemy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę