Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Remis w Białymstoku

W dzisiejszym meczu XXI kolejki ŁKS Łomża zremisował na wyjeździe z trzecim zespołem IV ligi - Hetmanem Białystok 1-1.

Mecz ten mógł przypominać ostatnie ligowe spotkanie rozegrane w Łomży z drużyną Sokoła Sokółki. Wspólną "cechą" tych meczów był deszcz, a co za tym idzie nasiąknięta murawa i częsty poślizg piłki w grze. Te wszyskie mankameny uniemożliwiały poprawną grę obu zespołów. W tym spotkaniu pierwsi bramkę zdobyli goście po ładnym strzale Sawki. W pierwszej połowie na początku przeważał ŁKS, ale później gra wyrównała się. Do przerwy było 0-1 dla Łomżyniaków. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Na przemian atakowali: ŁKS oraz Hetman, ale te ataki kończyły się na obronie albo na poślizgu piłkarza na mokrej murawie. W okolicach 50-60 minuty po błędzie Szczechowiaka piłkarze z Białegostoku doprowadzają do remisu. Wynik do końca spotkania nie zmienił się, a warte odnotowania sytuacje to zmarnowane akcje sam na sam z bramkarzem gospodarzy Szugzdy i Chrobota. Wielu sympatyków naszego klubu może być niepocieszonym takim wynikiem, ale gra w takich warunkach pogodowych jest często dziełem przypadku, a nie kunsztem umiejętności poszczególnych piłkarzy. Tak więc ŁKS remisuje w Białymstoku z miejscowym Hetmanem 1 do 1, co przybliża nasz klub do upragnionego awansu do III ligi.

Źródło; www.lks.lomza.tk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę