Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Już przegraliśmy

Brak własnego boiska po raz kolejny daje się ostro we znaki Łomży. Tym razem dzięki temu od trzech punktów straty zaczną drugoligowe rozgrywki piłkarze naszego ŁKS-u. Sobotni mecz z Zagłębiem Sosnowiec zakończy się bowiem walkowerem, a zawodnicy nawet nie kopną piłki.

Klub z Sosnowca nie godzi się aby sobotnie spotkanie z ŁKS-em, które PZPN wyznaczył na godzinę 17.00 przesunąć na godz. 12.00 jak proponują działacze z Łomży. Niestety meczu o godzinie 17.00 rozegrać w Mławie nie można bo wówczas na tym stadionie będzie rozgrywany mecz czwartej ligi.
Oznacza to, że ŁKS Łomża nie zapewnił boiska, a efektem tego może być tylko walkower. Tak więc już dziś możemy powiedzieć, że sobotnie spotkanie ŁKS Łomża – Zagłębie Sosnowiec zakończy się wynikiem 0 : 3.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę