Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS w Łomży nie zagra

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży nie mogą być rozgrywane mecze II ligi piłki nożnej. Decyzja ta oznacza, że sobotni mecz ŁKS Łomża – Zagłębie Sosnowiec zostanie rozegrany na stadionie w Mławie. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na to spotkanie nie będą wpuszczani kibice obu drużyn.

W sobotę ŁKS Łomża – po przełożeniu dwóch wcześniejszych kolejek spotkań - ma wreszcie, po raz pierwszy w 80 letniej historii klubu, zagrać o punkty w II lidze. Niestety mimo zabiegów działaczy ŁKS-u i prezydenta Łomży PZPN nie zgodził się aby to spotkanie rozegrać w Łomży.
Inauguracja odbędzie się zatem w Mławie. Początek spotkania ŁKS Łomża - Zagłębie Sosnowiec o godz. 12.00.
Na stadionie w Mławie zgodnie z postanowieniem PZPN-u ŁKS Łomża ma rozgrywać wszystkie mecze w których będzie występował jako gospodarz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę