Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Truszkowski w ŁKS-ie nie zagra

Główne zdjęcie
Marcin Truszkowski

Marcin Truszkowski nie zagra w drugoligowym składzie łomżyńskiej jedenastki. Dziś najlepszy napastnik ŁKS Browar Łomży został sprzedany do pierwszoligowego GKS Bełchatów. W klubie tym gra już inny napastnik Łomży Rafał Boguski, który został wypożyczony z Wisły Kraków.

Cena za jaką został sprzedany Truszkowski pozostaje tajemnicą. O szczegółach transferu nie chciał mówić prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja.
Prezes odnosząc się do porannych informacji o coraz większych problemach finansowych klubu mówi, że wszystko choć powili jest dopinane.  
- Dziś sprzedaliśmy Truszkowskiego, a z pozostałymi piłkarzami są podpisywane kontrakty – mówi Kaseja. - Jutro rano wszystkie zostaną zawiezione do podlaskiego oddziału PZPN-u. - dodaje.
Odnosząc się do rezygnacji trenera Jerzego Engela Kaseja mówi: - „będziemy jeszcze rozmawiać”.
Prezes ŁKS-u dodaje, że jest przekonany, że łomżyńska jedenastka mimo problemów będzie grała w drugiej lidze.
- Do czasu zmodernizowania płyty naszego boiska będziemy grać w Mławie – mówi. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę