Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

W drugiej czy czwartej lidze zagra ŁKS Łomża?

Nieoczekiwanie skomplikowały się sprawy gry ŁKS-u w drugiej lidze piłkarskiej. Zespół z Łomży dostał od Polskiego Związku Piłki Nożnej drugoligową licencję, ale jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy ponownie załamało się kruche finansowanie klubu. We wtorek miała być podpisana umowa z dużym – porównywalnym wielkością z Browarem Łomżą – sponsorem drużyny. Niestety umowy tej nie podpisano. Oznacza to, że na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek niema pieniędzy na ich prowadzenie.

Wczoraj rezygnację z pełnienia funkcji trenera ŁKS-u złożył Jerzy Engel junior.
Dziś rano rozpoczęło się spotkanie zarządu ŁKS-u z prezydentem Łomży. Określane jest ona jako spotkanie ostatniej szansy. Dodajmy, że jeśli Łomżyński Klub Sportowy wycofałby się z drugoligowych rozgrywek spadłby aż do czwartej ligi.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę