Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża w drugiej lidze

Członkowie Komisji Odwoławczej pozytywnie rozpatrzyli wnioski złożone przez wszystkie kluby II ligi, które nie uzyskały licencji w pierwszej instancji – poinformował na swojej stronie internetowej Polski Związek Piłki Nożnej. Oznacza to, że ŁKS Łomża będzie grał na zapleczu polskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Komisja rozpatrywała odwołania nastepujących klubów: ŁKS Łomża, Ruch Chorzów, Miedź Legnica, Polonia Bytom, Polonia Warszawa i Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jedynym klubem z zaplecza ekstraklasy, który nie posiada jeszcze stosownych uprawnień jest Unia Janikowo, która awansowała do drugiej ligi na skutek wycofania się z rozgrywek Kani Gostyń. Wniosek licencyjny Unii zostanie rozpatrzony przez Komisję ds. Licencji II ligi w piątek 21 lipca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę