Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomżanka na Festiwalu Top Trendy

Marta Kosakowska zaśpiewa podczas sobotniego koncertu trendy w Sopocie. 25-letnia łomżanka pod pseudonimem Marika będzie walczyła o tytuł najlepszej wschodzącej gwiazdy muzyki.

 

Marika jako wokalistka („lady MC”) równolegle rozwija się w różnych stylach muzycznych od reggae, dancehallu i ragga po nu-jazz. Gościła w większości liczących się klubów w Polsce. Występuje w realizowanym w Gdyńskim Teatrze Muzycznym hip-hopowym projekcie teatralnym „12 ławek”.

Marika w Spocie zaśpiewa piosenkę „Siła ognia”.


TOPtrendy – to największe wydarzenie muzyczne roku. Już dziś o godzinie 20:00 koncertem TOP rozpocznie się czwarta edycja Festiwalu TOPtrendy. Wystąpi dziesiątka najlepszych polskich wykonawców, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt. Przed publicznością wystąpią zespoły Kombii, Sistars, Hey i Virgin a także Monika Brodka, Mandaryna, Krzysztof Kiljański, Beata Kozidrak, Anna Maria Jopek oraz Anita Lipnicka i John Porter.

A jutro w koncercie TRENDY oprócz łomżanki Mariki swoje umiejętności wokalne zaprezentują inne wschodzące gwiazdy muzyki. Która z nich wygra, zdecyduje sms-owe głosowanie telewidzów. Początek koncert TRENDY jutro w operze leśnej w Sopocie o godz. 20-00. Koncerty będzie transmitowała Telewizja Polsat.

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę