Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS bez drugoligowej licencji

ŁKS Łomża i sześć innych klubów nie otrzymało od Polskiego Związku Piłki Nożnej licencji dopuszczającej drużyny klubowe do drugoligowych rozgrywek. Decyzja PZPN-u nie nie jest ostateczna. Kluby - w tym ŁKS Łomża – mogą odwołać do Komisji Odwoławczej ds. Licencji.

Na odwołanie klubu, które nie uzyskały licencji mają czterech dni liczone od daty otrzymania uzasadnienia decyzji Komisji ds. Licecji II ligi.  Poza ŁKS-em Łomżą licencji nie otrzymały: Kania Gostyń (wycofała się z ubiegnia o przyznanie licencji), Ruch Chorzów, Miedź Legnica, Polonia Bytom, Polonia Warszawa i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Komisja Licencyjna PZPN-u do drugoligowych rozgrywek dopuściła jedynie jedenaście drużyn. W gronie tym znalazły się: Górnik Polkowice, Zawisza Bydgoszcz SA, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Odra Opole, Stal Stalowa Wola oraz Kmita Zabierzów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę