Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dopłaty trafiły do rolników

Od kilkuset złotych do ośmiuset tysięcy a nawet prawie miliona - w takiej wysokości dopłaty bezpośrednie za 2005 rok odebrali rolnicy w województwie podlaskim. W ustawowym terminie - do końca czerwca Regionalny Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydał w tej sprawie prawie 84,5 tysiąca decyzji na prawi 500 milionów złotych. Na jedno gospodarstwo dało to średnią ponad 5.800 złotych, co jest lepszą od średniej krajowej o prawie półtora tysiąca, są jednak i takie województwa, gdzie ta średnia jet prawie dwukrotnie wyższa.

Do rozpatrzenia pozostało Podlaskiej Agencji sto kilkanaście wniosków - poinformował dyektor Grzegorz Jakuć. Są to z reguły przypadki losowe, gdzie zmarł na przykład właściciel gospodarstwa i z decyzją trzeba poczekać do sądowych rozstrzygnięć o jego własności. Kończy się także przyjmowanie wniosków o dopłaty na ten rok - aby mieć szansę na pozytywną decyzję należy zdążyć z jego złożeniem przed 10 lipca.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę