Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża vs Legia Warszawa

Choć występy łomżan w drugoligowych rozgrywkach jeszcze nie są pewne piłkarze ŁKS-u przygotowują się do tych rozgrywek. W ramach przedligowych testów w sobotę podopieczni Jerzego Englea jr. zmierzą się z piłkarzami Mistrza Polski Legii Warszawa. Rozegranie tego sparingu potwierdza Marcin Trojanowski rzecznik prasowy ŁKS-u.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę 8 lipca o godzinie 14, na głównej płycie stadionu przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Będzie to pierwszy mecz sparingowy ŁKS-u w okresie przygotowawczym przed rundą jesienną rozgrywek drugoligowych. Jak mówi Trojanowski w składzie ŁKS-u na boisko ma wybiec 10 nowych zawodników testowanych przez łomżyński klub.
Najprawdopodobniej łomżanie jednak nie będą mieli zbyt wielkiej szansy na zobaczenie tego pojedynku. Legi ograniczyła liczbę widzów do 900 osób  - prawdopodobnie wszystkie miejsca na trybunach przy Łazienkowskiej zajmą kibice Legi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę