Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

ŁKS trenuje... a co dalej?

Wczoraj na treningu ŁKS-u było tylko sześciu piłkarzy, dziś jest już ich dwa razy więcej. Wczoraj zajęcia prowadził Dariusz Kosakowski, dziś z piłkarzami ŁKS-u trenuje Jerzy Engel... Czyżby się poprawiało? Jerzy Engel mówi, że na razie pewne jest tylko to, że w ŁKS-ie jest coraz mniej piłkarzy. Jeśli dojdzie do jutrzejszego (środowego) sparingu z Jagiellonią Białystok wszyscy łomżanie będą musieli grać przez 90 minut.

Po ostatnich wydarzeniach z zespołu odszedł Marcin Łukaczyński, na zgrupowanie z „nową” drużyną pojechał także Marcin Truszkowski – najlepszy strzelec ŁKS-u w minionym sezonie. Wcześniej z klubem pożegnali się Karol Bortnik, Chioma Chimezie i m.in.: Dawid Wilczewski.
Póki co jedynym „wzmocnieniem” jest młody bramkarz Grzegorz Sobiech.

- Brakuje nam zawodników – mówi Jerzy Engel. - Nawet jeśli wszystko z II ligą się uda, trudno będzie dziś dobrać wartościowych zawodników. „Wolni” są tylko ci, którzy nie załapali się gdzie indziej – dodaje (były) trener ŁKS-u.

Niemniej dziś na porannym treningu widać było nić nadziei.
- Jarosław Poteraj zapewnił mnie, że powstanie w Łomży Sportowa Spółka Akcyjna, a to szansa na uratowanie klubu i drużyny – podkreśla Engel. - Jeśli tak się stanie ponownie zostanę trenerem ŁKS-u – mówi szkoleniowiec.
Ostateczne decyzje odnośnie przyszłości drużyny i klubu mają zapaść na poniedziałkowym Walnym Zgromadzeniu Członków ŁKS.

Jutro ŁKS-u ma rozegrać pierwszy sparing. Przeciwnikiem będzie Jagiellonia Białystok. Mecz miał być rozgrywany w Białymstoku, ale działacze „Jagi” poinformowali, że nie mają boiska... Łomżanie zaproponowali stadion przy ul. Zjazd w Łomży... Póki co decyzja jeszcze nie zapadła.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę