Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

ŁKS ma trenować i grać

Piłkarze przeżywającego ogromne kłopoty finansowe ŁKS-u Łomża mają dziś rozpocząć przygotowania do debiutanckiego sezonu w II lidze. Nie wiadomo, co z tego wyniknie, bo władze klubu o prowadzenie pierwszych treningów musiały prosić trenera juniorów - Dariusza Kosakowskiego. Co prawda chcą, by zespół prowadził Jerzy Engel junior, ale temu z końcem poprzedniego tygodnia skończyła się umowa. A nowa - jak tłumaczą działacze - może zostać podpisana po wyborach nowego zarządu 10 lipca. Engel stwierdził, że bez umowy pracować nie będzie.Także kilku piłkarzom skończyły się kontrakty (m.in.: Zbigniew Kowalski, Marcin Łukaczyński i Wojciech Tomaszewski), tak więc nie wiadomo, ile osób stawi się na zajęciach, bo z kilku jeszcze wcześniej zrezygnował sam Engel. Dla odmiany niektórzy zawodnicy z ważnymi umowami chcieliby je rozwiązać i szukać pewnego pracodawcy. Władze ŁKS się na to nie zgadzają - zgłosili się już do II ligi i zamierzają przystąpić do gry.

źródło: Gazeta Wyborcza

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę