Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Piłkarze za plecami władz...

Główne zdjęcie
Zbigniew Kowalski
kapitan ŁKS Łomża

Piłkarze ŁKS-u i trener zjawili się dziś na sesji Rady Miasta. Prezydent Jerzy Brzeziński mówił, że został oszukany przez zarząd klubu, bo ten zapewniał go, że nie ma problemów z finansowaniem II ligi, a kilka dni temu okazało się, że są, i że są one ogromne. Radni powtarzali, że muszą jakoś pomóc... i jednocześnie, że nie ma takich możliwości. Piłkarze zaś - jak podkreślali po wysłuchaniu grubo ponad godzinnej dysputy - nie usłyszeli nic ciekawego.

- Kolejny raz spotkaliśmy się z pretensjami miasta do zarządu, a zarządu nie było - mówi Zbigniew Kowalski kapitan łomżyńskiej jedenastki. - Kij ma dwa końce, a prawda jak zwykle pewnie leży po środku.(...) Jesteśmy oszukani przez wszystkich, którzy od jakiegoś czasu obiecywali nam wiele spraw, że stać nas na ten awans, że będzie budżet na drugą ligę, że będzie stadion, że będziemy mieli sprzęt do trenowania – wylicza rozżalony Kowalski. - Minęło dużo czasu i nawet nie mamy gdzie trenować. Połowie drużyny kończą się kontrakty, drugi trener już odszedł.(...)

- Brakuje słów aby to skomentować. Poświęciliśmy szmat życia aby to osiągnąć. Ja tutaj jestem od 20 lat w tym klubie. Jestem łomżyniakiem z krwi i kości. Marzyło mi się coś dla tego miasta zrobić... My jesteśmy od grania, a teraz wychodzi, ze zrobiliśmy wielu ludziom duży problem i... sobie także. Możemy tylko przeprosić za ten awans - mówił po spotkaniu z radnymi Kowalski.

- Miasto zyskało ogromną promocję przez nasz awans, ale to co teraz się wydarzy w ciągu dwóch - trzech najbliższych dni...  myślę, że cała Polska usłyszy jaka jest Łomża.(...)

- To co zrobili dla nas radni i prezydent – ta premia jaką miasto nam przyznało (16 tys zł – dop. red.) to jest kabaret. Prezydent nawet nie powiedział nam dziękuję - dodawał kapitan druzyny ŁKS-u.

Może się coś dobrego wydarzyć?
Nie sądzę. Po tym dzisiejszym spotkaniu jeszcze bardziej w to nie wierzę niż wcześniej. Potrzebna jest żywa gotówka i jak jej nie znaleźliśmy przez pół roku, to nie znajdziemy w dwa dni – kończy Zbigniew Kowalski. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę