Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Józef Kosiorek: Szanowni Kibice Łomżyńskiego Klub Sportowego oraz mieszkańcy Łomży

Główne zdjęcie
Józef Kosiorek

Blisko miesiąc temu odebraliśmy upragniony Puchar Mistrzów III ligi piłkarskiej i tym samym pierwszy raz w 80- letniej historii Klubu awansowaliśmy do II ligi. Nasz sukces został bardzo pozytywnie odebrany przez całą społeczność miasta Łomża jako sukces nas wszystkich. Zwycięstwo to przyniosło rozgłos Klubowi i miastu Łomża nie tylko w Polsce ale tez za granicą, szczególnie w USA. Cieszyliśmy się wszyscy.

Dzisiaj na kilka dni przed złożeniem dokumentacji do PZPN-u zmuszony jestem do poinformowania o wszystkim tym co zrobiliśmy, co już mamy i czego nam brakuje.

Trzy tygodnie temu nastąpiły zmiany w Zarządzie klubu , które nakreśliły kierunki przyszłych działań. Z wielu stron padły deklaracje pomocy i deklarację współpracy z Klubem. Zarząd którym kieruje spotkał się z przedstawicielami PZPN-u, uporządkował wiele spraw które pozwalają nam dzisiaj na przygotowanie dokumentacji dotyczącej II ligi, nastąpiła restrukturyzacja finansów klubu. Robimy wszystko aby stan dokumentacji oraz strona techniczna związana z przygotowaniem obiektu do rozgrywek był gotowa.

Ale to wszystko za mało. Dzisiaj jako Zarząd stoimy przed trudną sytuacją prawdopodobnego wycofania drużyny z rozgrywek II ligowych – powód jest jeden, brak zagwarantowanego stabilnego systemu finansowania. Ciężko jest przekazywać takie informacje, szczególnie wiernym kibicom i sympatykom Łomżyńskiego Klubu Sportowego. W tych trudnych dniach nie opuścił Nas, główny sponsor „Browar Łomża” oraz pozostali sponsorzy i sympatycy Klubu dzięki którym mogliśmy spłacić wiele zobowiązań i poprawić stan finansów Klubu – dziękuję za to wszystko..

II liga to rozgrywki ogólnopolskie, duża promocja miasta, klubu i sponsorów, wielkie wyzwanie i wielkie zobowiązanie dla Klubu. Na trzy dni przed złożeniem wniosku tego zobowiązania nie możemy podjąć bo budżet klubu na II ligę nie może być zagwarantowany deklaracjami tylko rzeczywistymi środkami finansowymi Pomimo wielu naszych starań obecny stan prawny nie daję możliwości uzyskania licencji Klubowi ŁKS Łomża w II lidze.

W poczuciu odpowiedzialności za efekty dwuletniej ciężkiej pracy zawodników, trenerów, działaczy i sponsorów (i przy ogromnym wsparciu naszych kibiców) zwracam się o pomoc do wszystkich, którzy mogą w jakikolwiek sposób wesprzeć działania Zarządu aby Łomżyński Klub Sportowy znalazł się na zapleczu Ekstraklasy piłkarskiej w Polsce.

Z poważaniem
Prezes Zarządu ŁKS-u
Józef Kosiorek 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę