Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.gazeta.pl

Engel kompletuje drużynę...

Główne zdjęcie
Jerzy Engel
trener ŁKS Łomża

W drugoligowym już ŁKS-ie Browar Łomża z dotychczasowej kadry ubędzie najprawdopodobniej sześciu zawodników. Kontrakty wygasają Maciejowi Stańczykowi, Karolowi Bortnikowi oraz Chiomie Chimezie. - Ci piłkarze nie odgrywali kluczowych ról w naszym zespole, więc nie przedłużymy z nimi umów - tłumaczy Jerzy Engel junior, trener ŁKS-u. - Wcześniej z zespołu odszedł też Dawid Wilczewski. Myślę, że jeszcze zrezygnujemy z usług dwóch innych graczy.

Nieprzedłużenie kontraktu szczególnie z Chimezie to pewne zaskoczenie. Piłkarz ten jeszcze niedawno był podstawowym zawodnikiem. Ostatnio był co prawda w słabszej formie, ale jego pojawienie się na boisku zazwyczaj wprowadzało pewne ożywienie w poczynania łomżan.

- On miał pociągnąć naszą grę i z tego się nie wywiązał - stwierdza Engel. - Jeszcze nie jest przesądzone, czy odejdzie, ale na pewno ostatnio nie spełniał pokładanych w nim nadziei.

W miejsce odchodzących graczy szkoleniowiec chce sprowadzić do Łomży przede wszystkim doświadczonych zawodników. Takich, którzy mają już za sobą występy na drugoligowych boiskach.

- Muszą to też być piłkarze ambitni, z charakterem, tak jak nasza drużyna - mówi trener ŁKS-u. - Poza tym planujemy do kadry dołączyć dwóch juniorów. Chcemy, aby 26 czerwca, kiedy rozpoczniemy przygotowania do kolejnego sezonu, było już w naszym składzie kilku nowych zawodników.

źródło: Gazeta Wyborcza 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę