Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmiany w zarządzie ŁKS-u

Józef Kosiorek powrócił na stanowisko prezesa ŁKS-u. Jarosław Poteraj i Józef Babiel - ten drugi w roli „delegata” prezydenta - to nowi członkowie zarządu klubu. Maciej Zajkowski, Robert Piorunek i Kazimierz Żochowski mają opuścić to zacne grono 10 lipca, po złożeniu do PZPN-u pełnej dokumentacji umożliwiającej drugoligowe rozgrywki drużynie... - Bardzo się cieszę, że miasto weźmie czynny udział w doprowadzeniu do tego, aby w lipcu zespół ŁKS-u wybiegł na boiska II ligi – podkreśla Maciej Zajkowski, który jednocześnie wraz z Piorunkiem i Żochowskim wydał oświadczenie tłumaczące czemu odchodzą z zarządu klubu.

Robert Piorunek
Robert Piorunek
Maciej Zajkowski
Maciej Zajkowski

Łomża 06.06.2006

Członkowie Zarządu ŁKS-u
Maciej Krzysztof Zajkowski
Robert Piorunek
Kazimierz ŻochowskiO Ś W I A D C Z E N IE

W związku z atakami personalnymi na nasze osoby oraz Oświadczeniem Zastępcy Prezydenta Miasta Łomży Pana Marcina Brunona Sroczyńskiego w audycji radiowej, iż z tym Zarządem Miasto nie widzi dalszej współpracy, zmuszeni jesteśmy odejść w imię dobra Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Mamy nadzieję, że nasi następcy w sposób godny będą kontynuować pracę rozpoczętą przez Zarząd Józefa Kosiorka. W pełni solidaryzujemy się z Nim i dlatego dzisiaj, kiedy do Klubu zawitała polityka odchodzimy w przekonaniu dobrze wykonanej pracy, odchodzimy, bo bez wsparcia miasta Klub sobie nie poradzi. Jeśli nasze osoby były przeszkodą, to od dzisiaj już tak nie jest.

Jako Zarząd byliśmy z tym Klubem i drużyną w IV lidze, III lidze i jesteśmy po awansie do II ligi. Nie należymy do żadnej partii i nie wykorzystujemy osobistych aspiracji do pracy w Klubie. Przez te dwa lata pokazaliśmy, że Łomżę stać na wyższy poziom rozgrywek piłkarskich, że jest zapotrzebowanie na rozwój młodzieżowej piłki. Będziemy trzymać kciuki za tych wszystkich, którzy będą pomagać i pracować na rzecz marki, jaką jest dzisiaj ŁKS.

Informujemy ponadto, iż Łomżyński Klub Sportowy nigdy nie był własnością Zarządu, trenerów, piłkarzy czy działaczy, jest własnością mieszkańców i kibiców (do których My tez się zaliczamy), a także miasta i sponsorów.

Formalnie swoją pracę i członkostwo w Zarządzie zakończymy z dniem 10.07.2006.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę