Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jeszcze nie koniec

W środę ŁKS odebrał Puchar Mistrzów III Ligi, ale rozgrywki jeszcze się nie zakończyły. Dopiero jutro (w sobotę 3 czerwca) piłkarze Łomży rozegrają ostatni mecz w sezonie 2005/2006. Ich przeciwnikiem będą piłkarze MZKS Kozienice.

Kilka tygodni temu MG MZKS Kozienice został ukarany sześcioma punktami karnymi za zaległości finansowe wobec trenera Witolda Mroziewskiego i gdyby nie to, już miałby zapewniony trzecioligowy byt. By myśleć o spokojnej pozycji w tabeli, gwarantującej utrzymanie w ostatnich dwóch meczach (sobotnim z ŁKS-em i za tydzień z Górnikiem Łęczyca) Kozienice muszą przynajmniej jeden z nich mecz wygrać a drugi zremisować.

Dla ŁKS-u to kolejny mecz o prestiż... i premię...

Jeszcze nie koniec...
Kibice ŁKS-u ciągle jeszcze mogą wesprzeć swój klub... i nie chodzi tu o wsparcie w najbliższym spotkaniu. Podczas środowego meczu na stadionie przy ul. Zjazd i późniejszej gali wręczenia Pucharu Mistrzów III ligi klub rozprowadzał specjalne bilety cegiełki, dochód ze sprzedaży których miał zasilić nadwyrężony ostatnio budżet ŁKS-u. Jak informuje wiceprezes klubu Maciej Zajkowski w środę udało się sprzedać 85 „biletów” z 400 przygotowanych. Z tego tytułu do kasy klubu wpłynęło 5,9 tys. zł.
Ci którzy w środę na meczu nie byli lub nie mieli przy sobie wystarczająco dużo gotówki mogą bilety-cegiełki kupić w siedzibie ŁKS-u przy ul. Zjazd. Bilety cegiełki dostępne są w dwóch cenach  50zł lub 100 zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę