Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miejska nagroda dla piłkarzy

Niemal 16 tys. zł – tyle jako nagrodę za awans do II ligi miasto przekaże piłkarzom i trenerom ŁKS-u. Prezydent miasta Jerzy Brzeziński podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta złożył wniosek o specjalne docenienie zdobywców tytułu Mistrza III Ligi Piłkarskiej, a radni jednomyślnie go poparli.


Podczas krótkiej dyskusji nad prezydenckim wnioskiem radni odpierali zarzuty, że władze miasta nie widzą tak wielkiego wydarzenia jakim jest pierwszy w 80-letniej historii klubu awans piłkarzy Łomży do II ligi. Prezydencki wniosek i jednomyślne poparcie go przez radnych jest tym docenienie - argumentowali.

Pieniądze na nagrody dla piłkarzy i trenerów ŁKS-u w kwocie 15 750 zł przesuniętą zostały z rezerwy edukacyjnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę