Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mecz ŁKS-u, puchar III ligi i... Verba

Wielka piłkarska feta szykuje się w Łomży. W środę wieczorem ŁKS Łomża rozegra ostatni w mieście mecze w trzeciej lidze piłkarskiej. Co prawda będzie to mecz o pietruszkę... awans do II ligi piłkarze wywalczyli już kilka tygodni temu, ale po tym spotkaniu otrzymają Puchar Mistrzów III Ligi Piłki Nożnej. Zapowiada się wyjątkowa impreza nie tylko sportowa. Działacze klubu na okrasę ściągają do miasta zespół Verba.

Mecz ŁKS Łomża - Unią Skierniewice rozpocznie się o godzinie 17.00. Tuż po gwizdku sędziego kończącego mecz – niezależnie od jego wyniku - piłkarze ŁKS-u odbiorą upragniony Puchar Mistrzów III ligi.... Będzie to o tyle wzruszające, iż po raz pierwszy w 80-letniej historii Klubu ŁKS Łomża wejdzie na zaplecze piłkarskiej Ekstraklasy.

Rywal podopiecznych Jerzego Engela – Unia Skierniewice z dorobkiem 27 punktów zajmuje obecnie dziesiątą lokatę w ligowej tabeli. Choć teoretycznie słabsi, wcale nie oznacza to, że mecz będzie nudny... Łomżanie grają o pietruszkę, a goście na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę i choć trochę pokrzyżować plany ŁKS-u przez zapowiedziana pomeczową fetą...

A feta zapowiada się wyjątkowa. - Będzie na miarę II ligi i 80-lecia Klubu - podkreśla Maciej Zajkowski wiceprezes ŁKS-u. Świętowanie łomżyńskim kibicom umili jedne z popularniejszych polskich zespołów hiphop – Verba. Gala piłkarska zacznie się zaraz po meczu i jak dodaje Zajkowski otwarta jest tylko i wyłcznie dla kibiców, którzy przyjdą na (przed) ostatni mecz ŁKS-u w III lidze...

Przypomnijmy, że każdy kibic będzie miał okazję wsparcia klubu. Przed meczem będą sprzedawane cegiełki po 50 i 100 złotych, z których dochód ma zostać przeznaczony na spłatę trzecioligowych zobowiązań klubu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę