Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Puchar dla Freskovity

Wysokomazowiecka Freskovita wywalczyła Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego. We wtorek w finałowym spotkaniu trzecioligowa drużyna pokonała 2 : 0 ekipę Sparty Augustów. Bramki zdobyli Jakuszewski w 28. i Janusiński w 71. minucie.

Wysokomacowicka Fraskovita uchodziła za faworyta pucharowego finału. Podczas spotkania gospodarze udowodnili, że różnica pomiędzy trzecia, a czwartą ligą – w której gra Sparta Augustów jest bardzo duża. Piłkarze z Wysokiego Mazwieckiego dominowali na boisku, a goście tylko raz strzelili w światło bramki Freskovity.

Piłkarze z „Wysokiego” swoja przewagę udokumentowali w postaci gola w 28 minucie gry. Wówczas po podaniu Adamczyka piłkę do siatki skierował Tomasz Jakuszewski.
Kolejny raz bramka gości padła po zmianie połów... Wynik meczu na 2 : 0 ustalił pięknym uderzeniem Sebastian Janusiński.

Po zakończeniu spotkania piłkarze Freskovity odtańczyli na boisku taniec radości. Długo też pozostali na murawie, ciągle śpiewając i ciesząc się z osiągniętego sukcesu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę