Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„Szanse na sukcesy” czterech łomżynianek

„Szansę na sukces” w telewizyjnej Dwójce wywalczyły aż cztery dziewczęta z grup wokalnych eMDek i Seven, prowadzonych przez Magdę Sinoff w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Urszula Durzyńska (17 lat), Joanna Zawłocka (17), Zuzanna Matejkowska (15) i Patrycja Bajno (14) zwyciężyły na festiwalu sztuki wokalnej w Lidzbarku Warmińskim.

W jury zasiedli, m.in., Elżbieta Skrętkowska, autorka i producent popularnej „Szansy”, oraz muzycy z grupy piosenki poetycko-kabaretowej Czerwony Tulipan. Gwiazdami „Szansy” są lubiani piosenkarze i zespoły oraz - a może przede wszystkim - Wojciech Mann, niezrównany konferansjer emitowanego od ponad 10 lat programu. Kiedy i z kim wystąpią w programie utalentowane i pracowite łomżynianki, dowiemy się niebawem. Finaliści „Szansy na sukces” zazwyczaj debiutują w nagrodę na festiwalu piosenki polskiej w Opolu. Dla wielu jest to najważniejszy krok do wielkiej kariery estradowej. Jak śpiewała Ann Jantar: „Najważniejszy pierwszy krok”. Życzymy dalszych sukcesów i dziewczętom, i Pani instruktor!

MRD

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę