Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Krzysztof Kolberger recytował Tryptyk Rzymski w Katedrze

Główne zdjęcie
Krzysztof Kolberger
fot. Radio Nadzieja

Krzysztof Kolberger wziął udział w koncercie poświęconym pamięci Jana Pawła II w Łomży. Aktor znany jest m.in z wielu ról Teatru Telewizji, filmów, a także z seriali, oraz z najnowszej roli: dubbing postaci Papieża Polaka, w którą wcielił się Jon Voight.

Kilkuset mieszkańców Łomży wysłuchało koncertu zorganizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Gość specjalny - Krzysztof Kolberger podczas koncertu, recytował m.in poezję Papieża -Tryptyk Rzymski, oraz poezję ks. Jana Twardowskiego.

W koncercie wystąpił także chór uczelni którym dyrygowała Magda Sinoff, młode śpiewaczki z MDK DŚT, oraz zespół klerycki Wyższego Seminarium Duchownego. Na koniec wszyscy odśpiewali Apel Jasnogórski oraz zaśpiewali Abba Ojcze.

Koncert i recytacja odbyły się ku pamięci oraz w 86 rocznicę urodzin Papieża Jana Pawa II
210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę