Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jubileusz łomżyńskich muzyków

50-latkowie Waldemar Borusiewicz i Wiesław Wasik świętowali muzyczne jubileusze. Pierwszy z nich z trąbką na scenie występuje od 30 lat, drugi – z klarnetem lub saksofonem – na scenie jest od ćwierć wieku. Obaj panowie są muzykami Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej i pedagogami tutejszej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

Obaj muzycy urodzili się w Łomży w 1956 roku. Obaj studiowali na Akademii Muzycznej w warszawie filia w Białymstoku, by po studiach grać i pracować w Łomży.

W czwartek wieczorem w sali byłego urzędu wojewódzkiego po raz kolejny pokazali co potrafią jako muzycy i nauczyciele. Występowali solo i orkiestrą. Zaprezentowali także stworzone przez siebie zespoły w szkole muzycznej. Waldemar Borusiewicz od 15 lat prowadzi dziś 20-instrumentowy Big Ban, a Wiesław Wasik przed pięciu laty powołał do życia szkolny Kwartet Saksofonowy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę