Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kosiorek zrezygnował z prezesowania ŁKS-owi

Główne zdjęcie
Józef Kosiorek

Józef Kosiorek zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Jak podkreśla tym razem jest to decyzja ostateczna. - Przez dwa lata byłem prezesem, sądzę, że dla klubu zrobiłem bardzo dużo. Włożyłem w ŁKS dużo pieniędzy, zdrowia i czasu, a dzisiaj się okazuje, że wokół klubu prowadzone są jakieś rozgrywki polityczne przed jesiennymi wyborami samorządowymi... Jestem za poważnym człowiekiem na takie traktowanie - mówi Kosiorek.

Dodaje też, że przez cały czas nie było żadnej współpracy z miastem "i to też jest powodem mojej decyzji. Po prostu mam już tego dość... Mam nadzieję, że nowy prezes (nie wiem kto nim będzie) i władze miasta będą potrafili współpracować dla dobra klubu - powiedział były prezes ŁKS-u.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę