Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Ziomale z Łomży pojadą na ME

Formacja Crazy Twisting Group potwierdziła po raz kolejny swoją dobrą formę. Podczas Mistrzostw Polski Break dance Polskiej Federacji Tańca w Inowracławiu w kategorii formacje wywalczyli I miejsce. W nagrodę pojadą na Mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędą się w Finlandii.

W Inowrocławiu młodzi tancerze z MDK-DŚT zajęli również dobre miejsca w kategorii solowej: II - Robert Adamczuk, V - Artur Listowski, VII - Arkadiusz Statkiewicz.

Formacja tańca break dance „CRAZY TWISTING GROUP” powstała w lutym 2002 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela. Grupa wystąpiła na wielu turniejach o randze lokalnej, krajowej i międzynarodowej, zdobywając wiele nagród i wyróżnień zespołowych i indywidualnych. Najważniejszym z dotychczasowych dokonań jest zdobycie tytułu World Championship Breakdance Teams podczas Mistrzostwa Świata HIP HOP DAYS 2005 w Bremen w Niemczech w październiku 2005 roku.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę