Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Awans w sobotę?

Już tylko włos dzieli ŁKS-u Browar Łomża od awansu do II ligi. Aby być tego pewnym muszą zdobyć jeszcze tylko cztery punkty w pięciu meczach. Jednak może się okazać, że Łomża świętować awans będzie mogła już w sobotę. Warunki są dwa: ŁKS musi wygrać u siebie z Dolcanem Ząbki, a Pelikan Łowicz nie może wygrać z MKS-em Mławą.

Teoretycznie jest to możliwe. Przeciwnik Łomży to zespół samych dołów tabeli. Dolkan ma raptem 21 punktów i walczy o utrzymanie się w III lidze. ŁKS Łomża z 58 punktami jest niekwestionowanym liderem rozgrywek.
Mecz ŁKS Łomża – Dolkan Ząbki zaczyna się o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży. W tym samym czasie na boisko w Mławie wybiegną piłkarze tamtejszego MKS-u i wicelidera Pelikana Łowicz. Dziś Pelikanowi do Łomży brakuje 14 punktów. Teoretycznie, gdyby łomżanie wszystkie spotkania przegrali, a piłkarze z Łowicza wszystkie wygrali to właśnie ta drużyna awansowała by do II ligi. Gdy jednak w sobotę Pelikan Mławy nie pokona, już nie będzie miał szansy na pokonanie ŁKS-u nawet w wypadku gdyby pozostałe do końca rundy mecze łomżanie oddawali walkowerem...

Warto pamiętać
Zmieniono organizację ruchu na ulicy Zjazd w Łomży. Po lewej stronie jezdni – jadąc od strony miasta - na całym odcinku od WORD-u niemal aż do samej Narwi obowiązuje zakaz postoju. Po drugiej stronie drogi stanął zakaz zatrzymywania się. Za złamanie któregokolwiek z tych zakazów kierowcy grozi 100 zł mandatu i 1 punkt karny.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę