Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Nasi lekarze jadą protestować do Warszawy

Około 350 osób z województwa podlaskiego ma wziąć dziś udział w ogólnopolskiej manifestacji w Warszawie w sprawie podwyżek płac w służbie zdrowia. Do Warszawy pojadą przedstawiciele wszystkich środowisk medycznych z naszego regionu. Będą delegacje z Sokółki, Łomży, Białegosotku, Hajnówki i Bielska Podlaskiego.


Lekarze domagają się od rządu natychmiastowych podwyżek płac o 30 procent oraz przedstawienia projektu ustawy, zapewniającej zwiększenie publicznych nakładów na ochronę zdrowia do wysokości co najmniej 6 procent PKB. Obecnie jest to niespełna 3 i 9 dziesiątych procent PKB.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę