Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie uczelnie na listach „Wprost”

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży uplasowana została na 50 miejscu wśród niepaństwowych szkół niebiznesowych, zaś Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży na 83 opozycji w śród niepaństwowych szkół biznesu i zarządzania. Pierwsza z nich zdobyła 76,5 druga 63 punkty na sto możliwych w rankingu uczelni przygotowanym przez tygodnik „Wprost”.

Ocenie podlegało m.in. „zaplecze intelektualne” czyli - typ kształcenia na wydziałach i kierunkach, ich jakości na podstawie posiadanych akredytacji czy osiągnięcia naukowe kadry. Oceniano także proces kształcenia, warunki studiowania i szansę na karierę zawodową absolwentów.
Przygotowany po raz 14 ranking uczelni tygodnika „Wprost” wygrał Uniwersytet Warszawski z łączą notą 94,5.

Wśród sklasyfikowanych uczelni brakuje łomżyńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Ta szkoła jeszcze nie wypuściła pierwszych absolwentów.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę